سفارش تبلیغ
صبا
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :4
بازدید دیروز :0
کل بازدید :13291
تعداد کل یاداشته ها : 4
97/9/25
10:1 ع
مشخصات مدیروبلاگ
 
موبایل[0]
موبایل تلفن همراه آندروید برنامه تلفن همراه تم موبایل اپلیکیشن آندروید تلفن همراه ایفون گوشی نرم افزار موبایل گیم موبایل بازی

خبر مایه

شما ممکن است با آن آشنا spats متعدد که از بین بازیکنان بزرگ تلفن همراه سامسونگ و اپل در طول چند ماه گذشته شکسته است. برداشت تا دوباره و دوباره، در میان سرفصل های فن آوری قدمت راه به 2011، اپل در حال حاضر به کلاهبرداری های قدیمی خود را دوباره نگاه می کنم.

کتاب های تاریخ نشان می دهد که اپل، با وجود ساخت سامسونگ هدف اصلی شان، آیا به طور کامل نمی تبعیض آمیز، به عنوان امثال HTC و سازندگان آندروید دیگر دستگاه تحت آتش از Cupertino نیز آمده است.


گذشته از شکست مفتضحانه شکل فیزیکی بین iPad شرکت اپل و سامسونگ کهکشان تب 10.1، اکثر پرونده های حقوقی صادره علیه دستگاه آندروید تمرکز بیشتر در اطراف رابط کاربری، نرم افزار و خدمات تلفن همراه است.

این بار، اپل توجه خود را بر روی تعدادی از پتنت های نرم افزاری که   کهکشان را تحت تاثیر قرار می دهند با توجه به استفاده از آن از سهام یخ 4.0 آندروید کرم ساندویچ. به عنوان مثل، این دعاوی به همان اندازه به هر دستگاه استفاده می شود که نسخه دست نخورده از ICS، بدون در نظر گرفتن ساز و یا سخت افزار قابل اجرا خواهد بود.

دعاوی در عمل اشاره به مجموعه ای از ثبت اختراعات ایالات متحده به شرح زیر است:

• ایالات متحده ثبت اختراع شماره 5946647 - سیستم و روش برای انجام یک عمل در یک ساختار در داده های کامپیوتری.

اپل قبلا حاکم بر این پروانه ثبت اختراع به دست آورد، و در نتیجه ممنوعیت واردات و یا فروش در تعدادی از دستگاه های آندروید HTC، از جمله شرکت T-Mobile G2، آریا AT & T، با حداکثر سرعت دویدن اوو 4G و خوانده ورایزون باور نکردنی.

تاثیر آن بر توانایی دستگاه را شناسایی یک شماره تلفن، تاریخ و یا آدرس و اجازه می دهد محتوای شناسایی شده اقدام و در نتیجه یک برنامه جدید از قبیل شماره گیر تلفن و یا نقشه برای راه اندازی به آغاز است.

• ایالات متحده ثبت اختراع شماره 8086604 - رابط جهانی برای بازیابی اطلاعات در یک سیستم کامپیوتری.

این اشاره به جستجو در منابع مختلف از اطلاعات بر روی یک دستگاه را از یک وسیله واحد از ورود. اپل به سیری به طور خاص، اما آنها استدلال می کنند که ورود ورود مبتنی بر متن از طریق استفاده از نور افکن فقط به عنوان اساس تخلف ماندگار خواهد بود.

• ایالات متحده ثبت اختراع شماره 8046721 - باز کردن یک دستگاه با انجام حرکات بر روی تصویر باز.

هر دستگاه IOS که تشخیص اسلاید به آنلاک "نوار در امتداد پایین صفحه نمایش. در حال حاضر با وجود داشتن پوشش حق ثبت اختراع بر قابلیت باز کردن تصویر، هدف از این جدیدتر و گسترده تر ثبت اختراع عبارتند از: راه های منحصر به فرد است که در آن OEM ها دیگر برای باز کردن دستگاه های آندروید خود را توسعه است.

• ایالات متحده ثبت اختراع شماره 8074172 - روش، سیستم، و رابط کاربر گرافیکی را برای ارائه توصیه های کلمه.

ثبت اختراع چهارم و نهایی در زرادخانه اپل همچنین جدید ترین (واصل در سال 2007 صادر و در دسامبر 2011). این پوشش می دهد ماهیت ورود متن پیش بینی نیمه است که می گویند، زمانی که کاربر شروع به وارد کردن متن را به دستگاه داده می شود و گزینه ای برای قبول یا رد کلمات پیشنهاد به صورت دستی است.

دادگاه پس از عمل لازم برای دیدن این دادخواهی را از طریق تصمیم می گیرید، اما آنها در اواخر سال گذشته صادر شد، ما انتظار نداریم که باید صبر کنید بسیار دیگر برای یک نتیجه است.

آیا شما فکر می کنم اپل تا کنون موفق به فلج اندیشه تجربه کاربر را آشکار برنامه موبایل و یا در گوگل و شرکت های وابسته به آن همچنان برای پیدا کردن راه در اطراف بازوی قانونی از این نیروگاه Cupertino مبتنی بر فن آوری؟